LIFKA s.r.o.

Tel./fax: +420 544 221 435
Mobil: +420 773 838 699

Firma LIFKA s.r.o. je moderní společnost, působící především na území Jihomoravského kraje.

Naše firma je Vám schopna, díky svým zkušenostem, nabídnout komplexní dodávku, montáž a servis zdravotně-technických instalací (ZTI), ústředních topení (UT), měření a regulací (MaR), elektroinstalací, solárních ohřevů, kotlů na dřevěné pelety apod.

Orientujeme se zejména na takové odborné oblasti, ve kterých máme nejvíce zkušeností:

  • servis a montáže plynových zařízení
  • servis a montáže kotlů na dřevěné pelety
  • montáže solárního ohřevu
  • montáže ZTI, UT, MaR, elektroinstalace
  • technické poradenství
  • revize elektro a plynových zařízení
  • zajištění kompletního provozu plynových kotelen

Jsme schopni zajistit dodávky bez ohledu na velikost projektu - aktivity firmy sahají od úprav instalací např. v rodinných domech až po instalace v průmyslových objektech (viz reference).

Snižte své náklady na vytápění!!

V poslední době vzrůstá obliba ekologického vytápění, a to jak obytných, tak průmyslových objektů. Vytápění ekologickým palivem má příznivý dopad nejen na životní prostředí, ale i na Vaši peněženku. Přechodem na tento typ vytápění je možné ročně ušetřit až 50% celkových nákladů na topení. Navíc, protože peletové kotle splňují podmínky programu "Zelená úsporám" MŽP, je možné pořídit nový peletový kotel prakticky zadarmo. V rámci uvedeného programu je možné požádat o dotaci až 95.000,- Kč na zprovoznění ekologického vytápění.

Pro program "Zelená úsporám" jsme zaregistrováni v Seznamu odborných dodavatelů, v jehož rámci provádíme instalace a servis kotlů na dřevěné pelety. Jsme Vám rovněž k dispozici, potřebujete-li poradit, co vše je potřeba pro získání dotace zajistit.

logo dodavatel

Jsme registrováni v Seznamu odborných dodavatelů (SOD) v rámci programu "Zelená úsporám" Ministerstva životního prostředí.

logo ZÚ

Kotle na pelety - nízkoemisní zdroje tepla na biomasu

Na peletový litinový kotel FERROLI GFN PELLET lze uplatnit dotaci MŽP až 95.000,- Kč.

ferroli gfn pellet

FERROLI GFN PELLET — stacionární litinový kotel pro spalování pelet. kotle jsou vybaveny automatickým hořákem a šnekovým podavačem pro dopravu pelet ze zásobníku.